امداد خودرو تبریز

امداد خودرو ولیعصر تبریز

به سایت امداد خودرو ولیعصر تبریز  شرکت امداد خودرو تبریز خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت‌های امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش در ولیعصر تبریز، حمل خودرو با کفی خودرو بر در ولیعصر تبریز، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امداد خودرویی در ولیعصر تبریز، شرکت امداد خودرو تبریز می‌باشند.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در ولیعصر تبریز به خود جلب نمایند. تعرفه‌های امداد خودرو ولیعصر تبریز  طبق مصوبه اتحادیه و شهرداری ها می‌باشند. شرکت امداد خودرو ولیعصر تبریز غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل می‌باشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به سایر شرکت‌های دیگر به همشهریان عزیز در ولیعصر تبریز خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09937235676

امداد خودرو ولیعصر تبریز

امداد خودرو ولیعصر تبریز

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در ولیعصر تبریز از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو ولیعصر تبریز راه همیشگی خودرو شماست. در هر نقطه از ولیعصر تبریز  به امداد خودرو نیاز داشتید، کافیست با شماره  09937235676 تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما مشتریان عزیز اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی تبریز، برق خودرو در تبریز، باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی تبریز و مرجع برق تمامی خودروهای وارداتی و بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی امداد خودرو تبریز این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهند که تمامی هزینه‌های دریافتی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه باشند و هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز اخذ نگردد.

یدک کش ولیعصر تبریز

این روزها یدک کش های متعددی در زمینه حمل و نقل و جابجایی خودرو فعالیت می‌نمایندو ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ در جواب باید به صراجت گفت الیته که نخیر

تمامی یدک کش ها باید پروانه اشتغال و فعالیت از سازمان مربوطه را دارا باشند و مشتریان عزیز در ولیعصر تبریز باید هنگام درخواست یدک کش در لیقوان، از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش، شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

 

یدک کش ولیعصر تبریز

از دیگر شعبات امداد خودرو تبریز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

امداد خودرو ورزقان: 09141099808

امداد خودرو مرند: 09148743588

امداد حودرو صوفیان: 09143339518

امداد خودرو بستان آباد: 09141099808

خودروبر ولیعصر تبریز

ما در واحد خودروبر ولیعصر تبریز ، نظارت دقیقی بر استخدام نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امدادرسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما مشتریان عزیز در ولیعصر تبریز  ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیتم نظرسنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد گران به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر ولیعصر تبریز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری